Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 40 článků.

U15 kluci: Vítězové Final Four!

Kluci U15 zakončili sezónu tuto sobotu na FINAL FOUR jihomoravské ligy 1.místem! Velká gratulace!!!

Fandíme mezigenerační spolupráci i v průběhu MČR

Mezigenerační spolupráce nám dává smysl, a proto jsme navázali spolupráci s pelhřimovským Domovem pro seniory. V průběhu MČR U11 mix, které jsme pořádali v Pelhřimově na konci dubna, se nám podařilo vybrat nádhernou částku 22 222 Kč, kterou věnujeme právě na aktivity klientů Domova pro seniory.

MČR U11 mix zná své vítěze!

Poslední víkend v dubnu patřila pelhřimovská palubovka ve sportovní hale a na ZŠ Osvobození mladým basketbalistkám a basketbalistům, kteří bojovali o titul MISTR ČR. Vítězný pohár a zlaté medaile si odvezlo družstvo SKB Rokycany, druhé skončilo družstvo BA Young Diamonds a bronzové medaile si vybojovalo družstvo Jiskra Kyjov.

U13 mix přivezl z finálového turnaje stříbrné medaile

Hráči a hráčky zakončili svou sezonu velmi úspěšně, když ve finálovém turnaji krajského přeboru v kategorii U13 mix vybojovali druhé místo. Ve finálovém souboji prohráli s domácím týmem Borotína o 9 bodů.

Mistrovství ČR U11 mix v Pelhřimově

Tým Sojek U11 mix čeká na konci dubna Mistrovství ČR, které bude hostit Pelhřimov. 12 týmů z České republiky se utká o titul MIstr ČR v průběhu třídenního turnaje.

Sojky na velikonočních turnajích

Hned tři pelhřimovské týmy se v průběhu velikonočních svátků zúčastnily mezinárodních turnajů. Děvčata U14 odehrála turnaj v Klatovech a kluci U14 a U15 si zahráli na turnaji Easter Euro Basket v Praze.

Starší přípravka se chystá na další přátelské utkání

Děti ze druhých a třetích tříd doplněné o tři šikovné prvňáčky vytvořily vloni v září samostatný tým, který se začal pomalu seznamovat se základy basketbalu a to nejen na tréninku, ale i prostřednictvím přátelských zápasů.